Kaltsuvaibad  5€ / kg

Kaltsuvaip on enamlevinud vaibatüüp, mille puhastamine on väga lihtne. Plekid eemaldatakse plekieemaldusvahendiga, peale mida teostatakse vaipadele üldpuhastus. Lisaks tavapuhastusele tehakse igale vaibale ka antibakteriaalne aurupuhastus, mis tapab 99% bakteritest.

Põrandavaibad  8€ / m2

Põrandavaipade puhastust alustatakse tolmu ja suurema prahi eemaldamisega. Põrandavaibad puhastatakse mõlemalt poolt ja puhastatud saab ka vaiba põhi. Lisaks tavapuhastusele tehakse igale põrandavaibale ka antibakteriaalne aurupuhastus, mis tapab 99% bakteritest.

Lambanahk  19€ / m2

Lambanaha puhastamise protsess sõltub vaiba määrdumusest. Vastavalt määrdumisastmele jälgime, et vaip ei saaks kannatada ja spetsiaalseid puhastusvahendeid ning töövõtteid kasutades puhastame teie lambanaha. Peale puhastust harjatakse vaip uuesti kohevaks, et taastatada algne väljanägemine. Lisaks tavapuhastusele tehakse igale vaibale ka antibakteriaalne aurupuhastus, mis tapab 99% bakteritest.

Villavaip  9€ / m2

Villavaipade puhastamisel jälgime vaiba eripära ning kasutame ettenähtud puhastusvahendeid, sest villavaipa on väga kerge ära rikkuda. Lisaks tavapuhastusele tehakse igale vaibale ka antibakteriaalne aurupuhastus, mis tapab 99% bakteritest.

Narmasvaip  12€ / m2

Narmasvaiba puhastamine algab põhjalikust läbikloppimisest ning tolmu/mustuse eemaldamisest mõlemalt küljelt. Seejärel alustatakse märgpesuga, mis puhastab pikad vaiba narmad. Lisaks tavapuhastusele tehakse igale vaibale ka antibakteriaalne aurupuhastus, mis tapab 99% bakteritest.

Turvatooli puhastus  19€

Turvatooli puhastamine tasub teha iga mõne aja tagant, et eemaldada mustus ja bakterid. Kasutame allergiavastaseid puhastusvahendeid ja soovi korral puhastame lihtsalt kuuma auruga, keemiat kasutamata. Lisaks tavapuhastusele tehakse igale turvatoolile ka antibakteriaalne aurupuhastus kangale ja plastikosadele, mis tapab 99% bakteritest.

Jalutuskäru puhastus  29€

Jalutuskäru puhastamiseks eemaldame kärult tekstiil- ja/või nahkosad. Sõltuvalt materjalist teostame puhastuse. Lisaks puhastame ka raami ja rattad. Kasutame allergiavastaseid puhastusvahendeid ja soovi korral puhastame lihtsalt kuuma auruga, keemiat kasutamata. Lisaks tavapuhastusele tehakse igale jalutuskärule ka antibakteriaalne aurupuhastus kangale ja plastikosadele, mis tapab 99% bakteritest.

Lapsevankri puhastus  39€

Lapsevankrite puhastamine algab vankrite demonteerimisest. Kui vanker on osadeks võetud, hakatakse raskesti ligipääsetavaid kohti puhastama kuuma auruga ning tekstiilkatted tekstiilipesuriga. Kasutame allergiavastaseid puhastusvahendeid ning kui võimalik, teeme kogu töö ilma puhastuskeemiata. Lisaks tavapuhastusele tehakse igale lapsevankrile ka antibakteriaalne aurupuhastus kangale ja plastikosadele, mis tapab 99% bakteritest.