Tekkis küsimusi?

Kirjuta või helista! Vastame meilidele tööpäeva jooksul.

Lisaks vaipade puhastusele teostame ka puhastusteenuseid juhul, kui vaibad on transportimiseks liiga suured või tegu on põrandavaipadega.

Tellimused

Täida tellimusvorm, anna oma tooted kullerile ning Sulle tagastatakse puhtad tooted. Suuremate tellimuste puhul kirjutage info@vaipadepuhastus.ee.Küsimused, ettepanekud, pretentsioonid

Oleme telefoni teel tabatavad numbril +372 56 848 048 ja kirjutada saab meile info@vaipadepuhastus.ee.

Meie partnerid

Lux Puhastus on keskendunud alates 2008. aastast puhastusalaselt klientide tulemusrikkale ja personaalsele teenindamisele. Teostame koristusalaseid terviklahendusi äripindadel, et klientidel jääks rohkem aega ja energiat enda tegevuseks. Hoolduskoristus ja puhastusteenused on meie tugevateks külgedeks.

Keemilinepuhastus.com Tallinna esindusest (Karamelli 6) leiad laia valiku professionaalset puhastustehnikat. Tekstiilipesurid, aurupesurid, tolmuimejad, survepesurid, soojapuhurid jne. Kõik mida vaja, et teha keemilist puhastust ise! Kohapeal anname ka nõu ja näitame, kuidas seadmeid kasutada. Tekstiilipesuri rent

Cleanwell Puhastusteenused hoiavad oma pakutavad koristusteenused alati kõrgel kvaliteeditasemel. Olgu selleks hoolduskoristus, akende pesu, põrandate süvapesu või parketi õlitamine - pakume tulemust, mis õigustab Teie valikut.